Opcje przeglądania

Lampy dla Dzieci

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa Insectivoro Basic 361G

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa  Insectivoro Basic 361G
Lampa Owadobójcza Wiatrakowa Insectivoro Basic 361G

1x32W, 180m²

Lampa Wiatrakowa INSECTIVORO Basic 361B włoskiej firmy MOEL to urządzenie do zwalczania owadów takich jak komary, muchy, osy itp. Ten model zostal zaprojektowany specjalnie do działalności komercyjnej takiej jak bary, cukiernie, piekarnie czy sklepy jak również do użytku domowego. Urządzenie posiada dwie prędkości działania – wolniejszą do pracy w nocy i szybszą do pracy w ciągu dnia. Lampa działa dyskretnie, cechuje się wyjątkową skutecznością i jest bezpieczna dla użytkowników, w tym dla dzieci. Innowacyjny wygląd sprawia, że doskonale się wkomponuje do każdego  wnętrza. Ta lampa na owady jest wyposażona w świetlówkę UV-A o mocy 32W, która działa na obszarze ok. 180 m² (14-16m w działaniu liniowym).

Sugerowane zastosowanie: działalność komercyjna: cukiernie, piekarnie, lodziarnie, sklepy, użytek domowy: kuchnie, salony, werandy, tarasy.

Cena:

689,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 560,16 zł

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa Insectivoro Kyoto 396A

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa  Insectivoro Kyoto 396A
Lampa Owadobójcza Wiatrakowa Insectivoro Kyoto 396A

1x15W, 100m²

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 396A KYOTO włoskiej firmy MOEL to urządzenie do zwalczania owadów latających takich jak komary, muchy, ćmy itp., które nie wytwarza przy tym żadnych związków chemicznych. Plusem tej lampy owadobójczej jest połączenie wysokiej skuteczności oraz niskiej ceny. Ta lampa na owady zaprojektowana została przede wszystkim do użytku domowego: do kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych jak i niedużych powierzchni komercyjnych: sklepów, cukierni czy piekarni. Ten model lampy na owady zapewnia utrzymanie maksymalnego stopnia higieny i jest w pełni bezpieczny w użyciu. Jedna świetlówka UV-A o mocy 15W działa na obszarze ok. 100 m² (10-12 m w dzialaniu liniowym).

Sugerowane przeznaczenie: użytek domowy (kuchnie, salony, sypialnie, pokoje dziecięce), przyczepy kempingowe, nieduże powierzchnie komercyjne: sklepy, cukiernie, piekarnie.

Cena:

459,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 373,17 zł

szt.

Neutralizator Ukąszeń Komarów GRATTI-NO 7005

Neutralizator Ukąszeń  Komarów GRATTI-NO  7005
Neutralizator Ukąszeń Komarów GRATTI-NO 7005

skuteczny na 1000 ukąszeń

GRATTI-NO 7005 włoskiej firmy MO-EL to innowacyjne, bardzo skuteczne urządzenie do neutralizacji i minimalizowania skutków ukąszenia komara oraz przeciw oparzeniom meduzy i pokrzywy. Natychmiastowo zapobiega swędzeniu po ukąszeniu owadów (komarów, os, pszczół) oraz redukuje opuchliznę w miejscach ukąszenia. Urządzenie działa na zasadzie impulsu elektrycznego i jego działanie jest bezbolesne. Po kilku chwilach nie odczuwasz już dyskomfortu swędzenia. Jego medyczne działanie jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, alergików, a nawet kobiet w ciąży. Produkt był testowany klinicznie.

Cena:

29,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,58 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl