Producenci
Promocje
PROMIENNIK PODCZERWIENI MAUI PRZENOŚNY ELEKTRYCZNY IR-B 800W
PROMIENNIK PODCZERWIENI MAUI PRZENOŚNY ELEKTRYCZNY IR-B 800W

369,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 499,00 zł

300,00 zł

Cena regularna: 405,69 zł

Najniższa cena: 405,69 zł
szt.
Szkody i zalety ogrzewania na podczerwień 0
Szkody i zalety ogrzewania na podczerwień

     Kiedy rozpoczęła się era technogeniczna, ludzkość zaczęła napotykać coraz więcej różnych rodzajów promieniowania.  W związku z tym coraz więcej osób zaczęło poznawać różne rodzaje promieniowania: promieniowanie radioaktywne, ultrafioletowe, podczerwone, rentgenowskie, magnetyczne i elektromagnetyczne.  Informacje na temat wykorzystania promieniowania w przemyśle stały się publicznie dostępne.  Niestety decydującymi czynnikami w kształtowaniu się reputacji różnych promieniowań był ich wpływ na zdrowie.

czytaj całość »
Ogrzewanie domu to duży wydatek – porównujemy koszty różnych metod ogrzewania 0
Ogrzewanie domu to duży wydatek – porównujemy koszty różnych metod ogrzewania

W naszych warunkach klimatycznych budowa domu bez instalacji grzewczej jest niemożliwa. Skoro więc koszty ogrzewania domu są nieuniknione, powstaje pytanie - jaki rodzaj paliwa wybrać, aby te koszty maksymalnie ograniczyć? Wybór nie jest prosty, ponieważ najtańsze paliwo, jakim wciąż jest węgiel kamienny, jest zastępowane ekologicznymi odnawialnymi źródłami energii.

czytaj całość »
Ogrzewanie na podczerwień – w czym tkwi jego fenomen? 0

Ogrzewanie na podczerwień cieszy się ogromną popularnością. Grzejniki, maty, panele… nowoczesne urządzenia, które wykorzystują tę technikę, można spotkać w mieszkaniach i obiektach użytku publicznego. Są ekologiczne, redukują koszty oraz wyglądają modnie i estetycznie. Bezobsługowe, bezawaryjne, nie emitują szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. To nie koniec – ich zalet jest mnóstwo. Jak ogrzewanie na podczerwień się sprawdzi u Ciebie?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl